Software Project Manager (m/f)

Zagreb, Hrvatska

Ovaj posao nije javno dostupan (Interna upotreba). Samo osobe s izravnim linkom mogu se prijaviti.

Mi smo Odjel implementacije softverskih rješenja u KING ICT-u. Trenutno nas je u odjelu 10+ te smo u potrazi za novim kolegicama i kolegama Voditeljima projekata! Radimo na velikim i kompleksnim projektima koji digitaliziraju naše društvo. Naša rješenja koriste tisuće ljudi, a i ti si vjerojatno među njima 😊

Radimo agilno u manjim i neovisnim projektnim timovima te primjenjujemo najbolje od Scrum metodologije. Dijelimo znanja, cijenimo trud i uvijek se možemo osloniti jedni na druge. Organiziramo interne radionice najboljih praksi iz područja vođenja projekata te potičemo kolege na edukaciju i certifikaciju. Pazimo na kulturu firme i biramo kolege s kojima nam je ugodno raditi i družiti se jer kod nas vlada #dobravibraukingu.

Što u KINGu radi Software Project Manager?

  • samostalno upravlja projektima razvoja softverskih rješenja
  • vodi agilni razvojni tim
  • upravlja očekivanjima korisnika
  • redovito izvještava stakeholdere o statusu/napretku projekta izradom detaljnih projektnih planova
  • odgovara za financijski rezultat projekta i upravlja svim aspektima projekta
  • prati napredak i izvedbu projekta te prilagođava planove i resurse prema potrebi
  • u tijeku je s najnovijim trendovima u industriji i najboljim primjerima iz prakse
  • upsell i cross-sell kod korisnika u suradnji sa razvojem poslovanja i KAM-om
  • sudjeluje u sales i presales procesu te svojim iskustvom doprinosi kvaliteti prodaje

Od tebe očekujemo:

  • iskustvo u ulozi voditelja složenih softverskih projekata
  • iskustvo u ulozi developera, poslovnog analitičara ili neke od ostalih uloga u softverskim projektima
  • izvrsno razumijevanje životnog ciklusa i procesa razvoja softvera
  • izvrsne komunikacijske, međuljudske i liderske vještine
  • dobre organizacijske sposobnosti i posvećenost detaljima
  • proaktivnost u pristupu poslu i sklonost timskom radu
  • sposobnost postavljanja prioriteta i samostalnog rješavanja problema
  • da posjeduješ poduzetnički mindset
  • fokusiranost na korisnika i njegove potrebe unutar okvira projekta
  • ono najvažnije - strast za rješavanjem problema, brigu o kvaliteti isporuka i zadovoljstvu članova tvog tima

Dodatni plus je ako posjeduješ neki od certifikata (PMP, PMI–ACP, PRINCE2 ili drugi).

Zašto baš KING?

  • Brinemo o tvom profesionalnom razvoju:
    • šaljemo te na edukacije, certificiranja i konferencije
    • organiziramo redovite 1 na 1 razvojne razgovore
    • svaki projekt na kojem radimo razvijamo u skladu s Agile i Scrum principima i metodologijama
  • Poštujemo tvoje vrijeme:
    • nudimo klizno radno vrijeme i mogućnosti rada od kuće
  • Volimo se družiti:
    • jednom godišnje idemo na team building (600+ Kingovaca, 3 dana, neobavezno i ne vikendom
    • više puta godišnje organiziramo druženja i manje (timske/odjelne) team buildinge
  • Nudimo i niz ostalih pogodnosti:
    • flexi paket beneficija koji možeš složiti po vlastitim željama i preferencijama
    • restoran u kojem možeš ručati po subvencioniram cijenama
    • dodatno zdravstveno osiguranje
    • božićnica i poklon paket za Božić
    • mogućnost korištenja službenog automobila 0-24h
    • referral program
    • razne obiteljske benefite (poklon za rođenje djeteta, skraćeno radno vrijeme nakon povratka s porodiljnog, slobodan dan na djetetov rođendan, itd.)
    • sufinanciranje Multisport kartice i besplatna teretana u sklopu zgrade
    • mogućnost otkupa opreme

…i još mnoge druge koje možeš pronaći na linku.

Ako ti se navedeno čini zanimljivim, prijavi se putem linka u nastavku.

Više informacija o našem načinu rada, projektima i edukacijama možeš saznati na razgovoru 😊

Veselimo se upoznati te!

Opis posla

Osobne informacije
Dodaj
Profesionalne informacije